Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání v Jičíně

10. 10. 2013

Ve čtvrtek 10.10.2013 se uskutečnilo setkání členů JSDHO a starostky obce s vedením HZS ÚO Jičín.

Za HZS se setkání zúčastnil plk. PhDr. Libor Zikeš, ředitel územního odboru Jičín a kpt. Bc. Bořivoj Hák z odboru krizového řízení a ochrany obyvatel. Za obec Dobrá Voda Mgr. Jana Němečková a členové jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Jiří Mikas, velitel JSDHO, Ondřej Kužel, Dušan Krátký, Miroslav Šedivý a Jaroslav Šedivý.

Ze strany pana ředitele ÚO Jičín zaznělo poděkování vedení obce za podporu jednotky hasičů.

Členům JSDHO za účast na květnovém školení ve Velkém Poříčí a pomoc v zasažených obcích při odstraňování následků letošních povodní.

Členové JSDHO vyslovili svůj zájem na dalším rozvoji a fungování v rámci Integrovaného záchranného systému v případě živelných pohrom, ochrany obyvatelstva a humanitárních akcí. Rovněž potvrdili svoji případnou účast na cvičení IZS, které by se mělo konat v roce 2014 na letišti v Hradci Králové.

 

Pamětní list HZS